היי, אני הגר לוי

לשמיניות באוויר הגעתי עם ניסיון של שנים בניהול פרויקטים, HR ושיווק בארגונים גדולים דוגמת Intel. את הניסיון הזה לקחתי והשקעתי בבניית חברה מקצועית, שירותית ואמינה.

איתי יש צוות רחב של מנהלות משרד מדהימות שעושות שמיניות באוויר עבור העסק שלך. אנחנו פה כדי להוריד את העומס ולאפשר לך להתמקד בעבודה שלך. והמחיר? עוד נדבר עליו, אבל מבטיחה לך שהוא הכי שפוי שיש.

מתקתקות לך את העסק בכיף

יש לנו הרגשה, שכשפתחת את העסק, לא היה לך מושג כמה עבודה סיזיפית מחכה לך. חשבת שאם העבודה שלך תעשה כמו שצריך, השאר כבר יסתדר מעצמו. נכון? אנחנו בכיוון?

צר לנו להיות אלו שמבאסות, אבל בין ניהול היומן, הגבייה, הטיפול בלידים, הצעות המחיר, שיטות העבודה המיושנות ו… שאר הבירוקרטיה המייגעת, אין לך זמן לכלום. כלום.

אנחנו פה בשביל לשחרר אותך מכל זה, לקחת על עצמנו את כל המשימות האלו ועוד הרבה יותר, עם חיוך ובכיף. זה הזמן לתת לעוזרת האישית שלך להוריד ממך את העומס ולשחרר אותך לעשות את מה שבאמת בחרת לעשות- העבודה שלך.

יד ביד לאורך כל הדרך

כדי להיות בטוחות שאנחנו נותנות לך את המענה המדויק ביותר, אנחנו צריכות ללמוד את העסק שלך. משם הדרך להקפיץ את הביזנס שלך לשלב הבא כבר סלולה. שיטת העבודה החדשנית שלנו כבר הפכה מזמן נושא דיבור בקרב חברות ההיי-טק המובילות ועסקי הבוטיק הנחשבים בישראל.

למה לבחור דווקא בנו?

הרבה סיבות. ראשית, אנחנו מעסיקות רק את מנהלות המשרד והעוזרות האישיות המקצועיות ביותר בישראל: אקדמאיות, מנהלות פרוייקטים בנשמתן, זריזות, אחראיות, אנרגטיות, מיומנות ובעלות המון ניסיון בניהול משרדי ושנית, ברגע שנסיים ללמוד את העסק שלך, נדע לזהות את הצרכים המדויקים שלו ולהעיף אותו קדימה.

עוד קצת עלינו ודי, הניסיון שלנו בבניית מערכות ארגוניות והטמעת תהליכי עבודה, הפך אותנו למומחיות לא קטנות בתחום.

השותפים שלנו לדרך כבר יספרו לך בכמה עלו הרווחים שלהם מאז שאנחנו עושות עבורם שמיניות באוויר.

אז... מה דעתך? נשמע טוב?

אם מתאים לך לשדרג כבר עכשיו את איכות החיים שלך, לפנות זמן לעסק שלך ולא פחות חשוב לעצמך- כדאי ליצור איתנו קשר.

לא שכנענו אותך? מקסימום יצאה לך מזה שיחה כיפית.