חיפוש

קטגוריות

5 הסיבות שבגללן מנהלות משרד עצמאיות חייבות מחירון שירותים

עדיין שוקלת אם להכין מסמך מסודר של מחירון ומפרט שירותים? שואלת את עצמך אם זה הכרחי או שפשוט… תוכלי לשלוח את כל הפרטים במייל מסודר? הנה כל הסיבות שיגרמו לך לרוץ להכין מחירון מסודר משלך בסדנת תמחורים ושירותים מבית שמיניות באוויר או לבד.

1. כדי לעשות סדר בפנייה השיווקית ללקוח:

הרי שירותי משרד זהו תחום רחב מאוד שיכול להכיל תיאום פגישות, הכנת מצגות, מכירות, טלמיטינג ובעצם- מה לא? הקלי על הלקוחות הפוטנציאליים שלך (ובתכל’ס גם על עצמך) והנגישי עבורם מחירון מפורט עם סל השירותים שאת יכולה להעניק להם.

2. בשביל שתוכלי להציע את השירות שלך במהירות: 

תארי לעצמך שבמקום לבנות הצעת מחיר מותאמת אישית לכל מתעניין, פשוט תוכלי לשלוח מסמך אחד ברור ואחיד לכל דורש- לא סתם מחירון, אלא אחד שגם מוכר מעצם היותו ברור, תכליתי ויפה.

3. לטובת מיצוב כמקצוענית:

מי מאיתנו לא אוהבת לדעת בדיוק כמה היא הולכת לשלם ועל מה? מצבי את עצמך כאשת מקצוע רצינית עם מחירון ופירוט שירותים ברמה גבוהה, אל תסתפקי בפחות מזה!

4. כדי לאפשר גם לאחרים לעבוד בשבילנו:

ופשוט להעביר את המחירון שלנו מאחד לשני. סוד כמוס: זוהי השיטה הכי טובה לקבל לקוחות מפה לאוזן, פשוט להעביר את המחירונים מיד ליד + המלצה מניסיון.

5. כדי שיראו אותנו באתרים ברחבי האינטרנט: 

וזה כל מה שאנחנו צריכות כדי לקבל לקוחות רציניים- להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון. הדרך הכי טובה לבלוט היא לצרף מחירון שירותים בין אם כתובים ובין אם כמסמך.
עדיין מתלבטת אם מחירון שירותים למנהלות משרד עצמאיות זה בשבילך?
https://shminiyot.com/pricingworkshop