חיפוש

קטגוריות

שירותי משרד במיקור חוץ לעסקים

מחיר שירותי משרד במיקור חוץ

שירותי משרד במיקור חוץ – על ידי מנהלת משרד עצמאית או עוזרת אישית בפרילנס

לפניכם מידע על שירותי משרד לעסק, הדרך הטובה ביותר לנהל את הזמן ביחד עם מנהלת המשרד המקצועית והאמינה ביותר.

העולם הבין כבר את היתרון העצום ואת החשיבות של שירותי משרד מתקדמים, היברידים ומקצועיים. אנחנו כאנשי עסקים מצפים מהקולגות, הלקוחות והסביבה שלנו לשירות הוגן ורציני – וכך גם הם מאיתנו. למה לא להתקדם לשירותי משרד שיעזרו לך לנהל את העסק בצורה אפקטיבית הן מהבחינה האדמיניסטרטיבית והן מבחינה שירותית🧑🏻‍💻

 

שירותי משרד לעסק

מזכירה אישית, שעובדת מהבית ומרחוק (בעצם מאיפה שהיא בוחרת) ותיתן לך את השירות הטוב ביותר, עם חיוך לאורך כל הדרך- היא זו שתפנה לך זמן ותדבר עם הלקוחות במקומך. כמובן, אתה תוכל לבחור מתי להעביר לה את המושכות ומתי תרצה שזה ישאר אצלך.

 

מחיר שירותי משרד

אם כבר החלטת שאתה עושה את הצעד האמיץ, ומוציא את האדמיניסטרציה למיקור חוץ, בטח עכשיו תשאל את עצמה כמה זה עולה? מה המחיר של שירותי משרד. תתפלא לדעת שיש לא מעט “מודלים” ונגזרות לכל עסק הנותן שירותי משרד באופן עצמאי.

מנהלת משרד עצמאית יכולה לגבות ריטיינר חודשי, לא פחות מ1,500 ₪ בחודש ומעלה. אל לנו לשכוח כי לעצמאיות (ככלל העצמאיים בישראל) יש הוצאות לא מועטות ולכן הסכומים הם בהתאם.

יש אופציה לניהול משרד בתעריף שעתי, כלומר, מחיר שירותי המשרד במיקור חוץ יהיו תלויים בכמות השעות אותם רוכשים. ככל שרוכשים יותר שעות, המחיר השעתי יהיה פחות. מחיר שעת ניהול משרד במיקור חוץ לעסק עומדת בממוצע על 150-160 ₪ + מע”מ כמובן.

 

איך לדעת שהגיע הזמן של העסק שלי לשירותי משרד?

כל מי שאי פעם טבע בניירת, שכח לבטל פגישה או אולי שכח לעלות לפגישה בZOOM. גם אלו ששוכחים לגבות, לא נעים להם להציק ללקוחות בענייני כספים, שוכחים לעשות פולואפים לאלו שהתעניינו. כל אלו ועוד, הם אנשים הזקוקים לשירותי משרד. מנהלת משרד אישית תעשה סדר בכל המערכות העסקיות האלו, לא תאמינו כמה כיף יהיה לכם להתעסק רק במה שאתם אוהבים.

ניהול המשרד של שמיניות באוויר מייעלת את העסק פלאים, עוזרת ללקוחות הקצה לקבל את מבוקשם בצורה הטובה והנעימה ביותר. איזה כיף שיש מענה טלפוני ראוי לכולם ולא צריך כבר להתפשר על שירות הלקוחות 😍